aranżacja wnętrz Kielce

Bonie narożne, elewacyjne, gzymsy

Sztukateria stryropianowa -

+48 501-501-331

Bonie narożne, elewacyjne

Do gamy produktów naszej firmy, będącej producentem bocznych elelementów ozdobnych należą bonie tradycyjne, jak i bonie narożne. Zyskały one ogromną popularność na rynku budowlano-projektowym. Zachwycają swym wyglądem zarówno inwestorów, jak i właścicieli przyszłych mieszkań, domów czy obiektów publicznych.

Bonie oraz bonie narożne przeznaczone są do celów zmiany oblicza elewacji budynków, nadając im odpowiedniej proporcji oraz podnosząc ich walory estetyczne. Należy podkreślić dodatkowy atut boni i boni narożnych, ponieważ dzięki temu, że są wykonane ze specjalnego materiału służą jako zabezpieczenia krawędzi przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Bonie te tradycyjne, jak bonie narożne są wykonane ze styropianu, który charakteryzuje się dużą odpornością i twardością. Ponadto, sztukateria elewacyjne to nie tyle hit w ostatnich latach, co ile atrakcyjność każdego obiektu. Za sprawą wykorzystania przy budowie takiego elementu, jak bonie elewacyjne, sprawimy, że budynek zyska na swej wartości poprzez nadanie sobie stylu i charakteru. W palecie naszych produktów znajdują się także narożniki styropianowe. Są to elementy brzegowe, które znakomicie nadają się do zastosowania przy budynkach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii producenta pełnej różnego rodzaju produktów, począwszy od boni tradycyjncyh, boni narożnych, boni elewacyjnych, skończywszy na narożnikach styropianowych.