aranżacja wnętrz Kielce

Bonie narożne, elewacyjne, gzymsy

Sztukateria stryropianowa -

+48 501-501-331

Listwy oświetleniowe

Nasza firma nie ustaje w staraniach, by swe produkty na listwy sufitowe styropianowe charakteryzowały się doskonałą jakością i solidnym wykonaniem. Listwy dekoracyjne styropianowe utrzymują wysoki standard, który od lat wypracowaliśmy na rynku budowlanym. Oferujemy swym Klientom gibkie i elastyczne gzymsy oświetleniowe.

W naszych propozycjach znajdziecie Państwo produkty, które są specjalnie przeznaczone do wnętrza domów, m. in. takimi wyrobami są listwy oświetleniowe, które można dowolnie aranżować, wybierając jeden z wielu dostępnych u nas wzorów. Z kolei inny dostępny u nas produkt, taki jak listwy dekoracyjne styropianowe można przy odrobinie kretywności nadać walory estetyczne swym powierznia oraz odmienić całkowicie oblicze swego domu. Jeśteśmy jedną z nielicznych firm, które produkują gzymsy oświetleniowe i wiele innych produktów składających się na pojęcie sztukaterii w budownictwie. Staramy się, by nasze wyroby były niezwykle trwałe i solidnie wykonane.

Oferowane przez nas listwy oświetleniowe i listwy dekoracyjne styropianowe są dostene w różnych rozmiarach, które spełnią indywidualne wymagania naszych Klientów. Dzięki temu nawet najbardziej skomlikowany Klient, zostanie usatysfakcjonowany z wybrania naszych produktów na gzymsy oświetleniowe. Cennik materiałów jest zależny od rozmiarów produktów