aranżacja wnętrz Kielce

Bonie narożne, elewacyjne, gzymsy

Sztukateria stryropianowa -

+48 501-501-331

Styropianowy napis love

Nasz dział zakupowy służy uwagą przy wyborze odpowiednich boni. Nasze realizowaliśmy także projekty gdzie umieściliśmy listwy dekoracyjne styropianowe oraz listwy oświetleniowe. Zobacz pomysłowe realizacji, inspiruj się i osiągaj je sam korzystając z lokalnych artykułów. Zakup i montaż gzymsów oświetleniowych idzie na wykorzystanie nowych aranżacji świetlnych.

Atrakcyjne wykończenie zatem nie wszystko, nasze bonie narożne zabezpieczą elewację twojego domu! Wytwarzane przez własną firmę bonie pokrywamy masą gipsową imitującą wygląd naturalnego piaskowca.

Dopiero teraz mega promocje na wszelki zakup przy zamówieniach! Skorzystaj z rabatów, jakich oferujemy przy zamówieniach internetowych. Listwy oświetleniowe idealnie sprawdzą się w salonach kosmetycznych, sklepach czy biurach o nowoczesnym wystroju wnętrza. Sztukateria styropianowa to najróżniejszy ruch we wzornictwie i aranżacji wnętrz tych lat! Nasi goście rzetelnie oraz z działaniem podchodzą do wszystkiego zamówienia oraz udzielają reakcje na wątpliwości powstałe podczas zamawiania gzymsów wewnętrznych i gzymsów zewnętrznych.

Polecamy się również produkcją ozdób weselnych i dyżych liter love na wesele. W bardzo popularny sposób nadasz swojemu oświetleniu nowy wymiar.